SEARCH

Модні головні убори осінь-зима 2020-2021 – головні тренди

Модні головні убори осінь-зима 2020-2021 – головні тренди

Дизайнерам вдалося поєднати зручність і комфорт, з красою і стилем. Тепер актуальними стають зручні, яскраві, а також класичні моделі. Експерти ModaRoom зібрали головні тренди модних головних уборів сезону осінь-зима 2020-2021.

Кольорова гамма

В тренді класичні рішення (чорний, білий), пастельні тони — сіро-білий, коричневий, ліловий і яскраві кольори..

Шапки для осені та зими

Шапки вийшли з розряду нудного аксесуара і перетворилися в стильний виріб, здатний виступити вагомим акцентом осіннього та зимового образу модниць.

Осінньо-зимовий сезон насичений моделями з великою в’язкою різних варіацій. Тут присутні і хутряна обробка, і елегантна вуаль, і химерні вушка, помпони та багато іншого. Стилісти рекомендують вибирати той аксесуар, який перетворить вас в стильну модницю.

Черговим хітом стануть елегантні берети.

В’язані шапки біні міцно закріпилися серед модних трендів. Однак в цьому сезоні на зміну лаконічній гладі прийшла рельєфність. Перевагу слід віддавати зв’язці з рельєфними візерунками, складними і повітряними косами, джгутами. Причина популярності біні продиктована універсальністю моделі і різноманіттю фасонів.

В тренді широкі об’ємні відвороти. У деяких моделях відвороти доходять майже до верхівки. У моду входять моделі з вилогами. Такі аксесуари можна носити і чоловікам, і жінкам, з пуховиком або курткою, класичним пальто або тренчкота, шубки або бомберами, також з парками.

Якщо ви вирішили зупинити свій вибір на модній шапці 2020-2021, врахуйте такі поради:

  • такі вироби будуть ідеальним доповненням до лаконічного верхнього одягу типу пуховика або куртки;
  • в ідеалі вибирати шапку в комплекті з шарфом і рукавицями в тому ж кольорі та фактурі.

Головні убори з помпонами виглядають ефектно і стильно. Це може бути в’язана шапка біні або навіть бере, доповнені акуратним помпончиком з хутра або пряжі.

Снуди не втрачають своєї популярності. Вони практичні і універсальні, а головне — відмінно вписуються в будь-який стиль одягу. Тому, вибираючи такий аксесуар, ви точно не прогадаєте.

Хутряні шапки представлені в нових колекціях дуже широко. Це можуть бути моделі з козирком, вироби з длінноворсового хутра.

У моді є шапка-боярка. Вона являє собою головний убір з пухнастого хутра яскравих забарвлень.

Ще один тренд — хутряна в’язка. Такий фасон виглядає принципово інакше, ніж цільна хутряна шапка. Шанувальниці цільних хутряних шапок також мають широкий вибір в сезоні 2020-2021 — це шапки-вушанки і шапки-чингісхан, кубанки і папахи, виконані в більш жіночному стилі.

Головний убір мілітарі

У колекціях Будинків моди не перестає з’являтися верхній одяг в армійській стилістиці. Завершальною нотою до образів стали стилізовані головні убори. Грубість і брутальність продовжує зацікавлювати модників і дизайнерів.

Для основи моделей були взяті традиційні шапки-вушанки, кепі, кашкета… Стандартні фасони доповнені модними матеріалами і прикрасами.

У сучасних колекціях помпони з хутра або ниток стали окрасою кашемірових беретів і трендових шапок біні. Деякі моделі представлені одночасно з двома декоративними помпонами, що нагадують «вуха». Розмір декоративного елемента можна варіювати від декількох сантиметрів до величезних варіацій.

Колірна гамма помпона може повторювати відтінок головного убору, або контрастувати соковитим кольором.

Незвичайні берети

Елегантність і ніжність — ось що поєднали в собі модні берети 2020-2021 сезону. Подібного ефекту домагаються простою формою головного убору, підходить до будь-якій форми лиця.

You May Also Like

Leave a Reply