SEARCH

Сукня-светр: актуальна модель осінньо-зимового сезону

Сукня-светр: актуальна модель осінньо-зимового сезону

Сукня светр, а саме її ми сьогодні хочемо запропонувати вам в якості зручного і красивого варіанту луку на осінь і зиму, стала улюбленою для найкрасивіших і модних жінок світу, що прагнуть першими випробувати кожен свіжий фасон. Експерти ModaRoom розповідають, що таке сукня светр та з чим її носити.

Затишні сукні светр 2020 року — це ваша можливість бути жіночною в осінньо-зимовий період.

В’язані та трикотажні сукні-светри

Сукні-светри можуть бути виконані в об’ємній в’язці, або з практичного трикотажу, який і носиться добре, і виглядає відмінно.

В’язані та трикотажні сукні светр можна носити з щільними колготками, але якщо вони короткі, то їх можна скомбінувати зі шкіряними шортами, скінні джинсами, легінсами, що також буде виглядати досить грайливо і неординарно.

Найкрасивіші сукні-светри доповнюються рукавами ліхтариками, рукавами з манжетою, широкими єпископськими рукавами.

Що стосується комірів, сукні-светри, як і їхні прототипи светри, оформлені коміром хомутом, коміром стійкою, коміром V-образним, коміром човником, шнурівкою, зав’язками, коміром з відворотом.

Неодмінно зверніть увагу на сукні-светри з ефектом обманки, де часто використовуються коттонові вставки, або мереживні як комірці, оборки, манжет.

В’язані та трикотажні сукні-светри нерідко виконані з фактурними в’язаними візерунками і косами, малюнком, смужкою, написами, емблемами.

Порадують в’язані та трикотажні сукні-светри 2020 і новою моделлю з багатоярусними рукавчиками, кейп фасоном, оголеними плечами, або спинкою, кишенями.

You May Also Like

Leave a Reply