SEARCH

Вікторія Бекхем пошиє весільну сукню чи костюм для нареченої свого сина

Вікторія Бекхем пошиє весільну сукню чи костюм для нареченої свого сина

Нікола Пельтц піде під вінець у вбранні дизайну своєї свекрухи. Що ж це буде?

Недавно стало відомо, що старший син подружжя Бекхем — Бруклін — зробив пропозицію руки і серця своїй коханій, спадкоємиці багатомільйонного статку Ніколі Пельц. І хоча дата весілля ще не виначена (або не розголошується), воно вже обростає цікавими подробицями.

Британське видання The Sun повідомило, що в найважливіший день Нікола одягне весільну сукню, зшиту на замовлення її знаменитою свекрухою. У виданні згадується, що Вікторія буде розробляти плаття 25-річної Пельтц для одруження, після того як недавно вона «обсипала її подарунками зі своєї останньої колекції».

«Спочатку Нікола хотіла йти до вівтаря в кутюрної плаття Elie Saab, марці, яку вона часто носила раніше, але погодилася з доводами Вікторії, що саме вона повинна створити її образ», — рапортують інсайдери видання.

Втім, ім’я дизайнера, природно, не стало ні для кого сюрпризом. Модель Нікола не раз демонструвала лояльність бренду Victoria Beckham — досить сказати, що і на пам’ятному знімку з заручин пари вона стоїть в жовтому вбранні за підписом Вікторії.

Нікола Пельтц: фото заручин

Бруклін і Пельц оголосили про свої заручини в інстаграмі через сім місяців з моменту знайомства. На пальці нареченої красується сліпуче кільце з діамантом смарагдового огранювання, яке оцінюється в чверть мільйона доларів.

Leave a Reply