SEARCH

Місячний календар стрижок на вересень 2020 року: сприятливі і несприятливі дні

Місячний календар стрижок на вересень 2020 року: сприятливі і несприятливі дні

Багато хто планує похід в перукарню відповідно до місячного календаря. Дізнайтесь, коли відвідати майстра відповідно до сприятливих днів для стрижки у вересні 2020 року, а коли відмовитися від цього.

Як впливають фази Місяця на маніпуляції з волоссям

Волосся росте в залежності від фаз Місяця:

  1. Якщо він зростає, збільшується і зростання волосся.
  2. Якщо він убуває, зменшується ріст волосся.

При новому місяці потрібно дбайливо і акуратно ставитись до волосся, щоб поліпшити його стан. При повному місяці життєва сила волосся значно підвищується. У цей час можна кардинально змінити свій образ. Тому потрібно знати, коли сприятливі дні для стрижки у вересні 2020 року місячним календарем в залежності від фази:

  • При зростаючому місяці, 1 вересня, а також в період з 18 по 30-е, швидко росте волосся. У цей час можна поекспериментувати зі своєю зовнішністю і створити новий образ.
  • У період спадаючого місяця, який триває з 3 по 16 вересня, волосся росте повільно, зміцнюються коріння. Якщо бажаєте, щоб зачіска довго радувала, зверніться до майстра в цей час.
  • У період повного місяця можна поекспериментувати з волоссям. У цей час можна змінити звичну форму. Після стрижки волосся стане більш слухняним, густішим, а їхній власник краще себе почуває, стає радісним і щасливим.
  • Щоб підстригти волосся, краще звертатися до перукаря при новому місяці, що припадає в вересні на 17 день. Занадто коротко стригтися не варто, так як це призведе до погіршення самопочуття, загострить захворювання. Можна зайнятися оздоровленням волосся, зробивши поживну або зволожуючу маску.

Сприятливі і несприятливі дні для стрижки

Є сприятливі і несприятливі, а також нейтральні дні для стрижки у вересні 2020 року за місячним календарем. Скориставшись рекомендаціями нижче, можна вибрати кращий день, коли потрібно стригтися, щоб волосся стали сильним, здоровим, відливало блиском.

1 вересня 2020 року

14 місячний день, Місяць зростає в знаку Риби. Стрижку в цей день краще не робити. Може з’явитися лупа, волосся стане ламким, млявим.

2 вересня 2020 року

15 місячний день, Повня у знаку Риби. Несприятливий день для стрижки. Можуть бути проблеми з тиском, з’являється незрозумілий страх, розвивається лупа, погіршується стан волосся.

3 вересня 2020 року

16 місячний день, Місяць, що спадає у знаку Овен. Несприятливий день для стрижки. Можна зіткнутися з безліччю проблем, погіршується стан здоров’я

4 вересня 2020 року

17 місячний день, Місяць, що спадає у знаку Овен. Несприятливий день для стрижки. Слабшає імунітет, людина починає часто хворіти, погіршується розуміння близьких людей і друзів, на роботі може виникнути конфлікт.

5 вересня 2020 року

18 місячний день, Місяць, що спадає у знаку Овен. Несприятливий день для стрижки. Можуть вкрасти майно, цінні речі, слабшає імунітет, з’являються хвороби, можуть бути проблеми зі шкірою голови.

6 вересня 2020 року

19 місячний день, Місяць, що спадає у знаку Телець. Сприятливий день для стрижки. Волосся ростуть сильними і здоровими, менше січуться. Зміцнюється імунітет, поліпшується здоров’я.

7 вересня 2020 року

20 місячний день, Місяць, що спадає у знаку Телець. Нейтральний день для стрижки. Волосся стає красивими, блискучими, поліпшується добробут.

8 вересня 2020 року

21 місячний день, Місяць, що спадає у знаку Телець. Сприятливий день для стрижки. Збільшується краса і привабливість, волосся стає сильним, перестає сіктися, зростає матеріальний і духовний добробут.

9 вересня 2020 року

22 місячний день, Місяць, що спадає у знаку Близнюки. Сприятливий день для стрижки. Волосся росте сильним і здоровим, менше січеться. Зміцнюється імунітет, поліпшується здоров’я. Поліпшується фінансове становище.

10 вересня 2020 року

23 місячний день, Місяць, що спадає у знаку Близнюки. Сприятливий день для стрижки. Поліпшується краса і виразність обличчя, краще стає нервова система, серцево-судинна система. Волосся сяє, виглядає здоровим.

11 вересня 2020 року

24 місячний день, Місяць, що спадає у знаку Рак. Сприятливий день для стрижки. Волосся буде рости швидко. Зачіска покращує стан нервової системи і дихальних шляхів.

12 вересня 2020 року

25 місячний день, Місяць, що спадає у знаку Рак. Сприятливий день для стрижки. Збільшується краса і привабливість, волосся стає сильним, перестає сіктися, зростає матеріальний і духовний добробут.

13 вересня 2020 року

26 місячний день, Місяць, що спадає у знаку Лев. Нейтральний день для стрижки. Можна робити укладку, корекцію зачіски. Але уникайте хімічних процедур.

14 вересня 2020 року

27 місячний день, Місяць, що спадає у знаку Лев. Сприятливий день для стрижки. Стрижка принесе натхнення і щастя, зміниться доля на краще.

15 вересня 2020 року

28 місячний день, Місяць, що спадає у знаку Лев. Сприятливий день для стрижки. Стрижка змінить життя на краще. Волосся буде рости швидко. Зачіска покращить стан нервової системи і дихальних шляхів.

16 вересня 2020 року

29 місячний день, Місяць, що спадає у знаку Діва. Нейтральний день для стрижки. Можна робити укладку, корекцію зачіски. Уникати хімічних процедур

17 вересня 2020 року

1 місячний день, новий Місяць зростає у знаку Діва. Сприятливий день. Волосся буде рости швидко. Зачіска поліпшить стан нервової системи і дихальних шляхів.

18 вересня 2020 року

2 місячний день, Місяць, що зростає у знаку Терези. Несприятливий день. Проблеми з тиском, з’являється незрозумілий страх, розвивається лупа, погіршується стан волосся.

19 вересня 2020 року

3 місячний день, Місяць, що зростає у знаку Терези. Нейтральний день. Можна робити укладку, корекцію зачіски. Уникати хімічних процедур, вони нанесуть шкоду.

20 вересня 2020 року

4 місячний день, Місяць зростає у знаку Скорпіон. Неприятливий день. Можна зіткнутися з безліччю проблем, погіршиться загальний стан здоров’я, а також пошкодиться волосся.

21 вересня 2020 року

5 місячний день, Місяць зростає у знаку Скорпіон. Сприятливий день. Волосся буду пишним, сильним і магічно привабливим, а їхній власник — як сир у маслі кататися.

22 вересня 2020 року

6 місячний день, Місяць зростає у знаку Стрілець. Нейтральний день. Стрижка додасть легкості та невимушеності, зробить вас ще більш привабливою.

23 вересня 2020 року

7 місячний день, Місяць зростає у знаку Стрілець. Несприятливий день. Можна зіткнутися з безліччю проблем, погіршиться стан здоров’я, волосся буде сіктися.

24 вересня 2020 року

8 місячний день, Місяць зростає у знаку Козеріг. Сприятливий день. Волосся будуть пишним, сильним і чарівним.

25 вересня 2020 року

9 місячний день, Місяць зростає у знаку Козеріг. Сприятливий день. Волосся буду рости швидко. Зачіска поліпшить стан нервової системи. Ви будете відчувати себе на висоті.

26 вересня 2020 року

10 місячний день, Місяць зростає у знаку Водолій. Нейтральний день. Стрижка додасть легкості та невимушеності. Волосся буде в такому ж стані, як і раніше.

27 вересня 2020 року

11 місячний день, Місяць зростає у знаку Водолій. Нейтральний день. Стрижка додасть легкості, чарівності.

28 вересня 2020 року

12 місячний день, Місяць зростає у знаку Водолій. Несприятливий день. Можна зіткнутися з безліччю проблем, можуть бути неприємності на роботі. Волосся буде виглядати пошкодженим і мертвим.

29 вересня 2020 року

13 місячний день, Місяць зростає у знаку Риби. Сприятливий день. Покращиться краса і виразність обличчя, краще стане стан нервової і серцево-судинної системи, волосся засяє.

30 вересня 2020 року

14 місячний день, Місяць зростає у знаку Риби. Сприятливий день. Волосся буде рости швидко. Зачіска поліпшить ваш стан, ви будете відчувати сбе чарівно.

You May Also Like

Leave a Reply