SEARCH

Красиві зачіски на 1 вересня для дівчаток 1 класу

Красиві зачіски на 1 вересня для дівчаток 1 класу

Зачіски для дівчаток в 1-му класі на 1 вересня мають виглядати не тільки зручно, але й модно. Коли дівчинка вперше йде в школу, вона хоче справити враження на майбутніх однокласників, а також на вчителів. Так яку зачіску зробити дівчинці на 1 вересня 2020 року, щоб вона була модною, стильною.

Красиві зачіски з бантами на 1 вересня для першокласників

Ну що, готові, щоб ваша донечка здивувала своєю зачіскою всіх однокласниць?

Ще з давніх-давен повелося так, що дівчатка на перше вересня йдуть з білими бантами, а зачіска з такою прикрасою може бути виконана за останніми модним тенденціям.

Ці фото і інструкцію вам точно допоможуть:

  • Для початку слід розділити все волосся на голові на дві рівні частини, тобто за принципом прямого проділу.
  • Після цього одну сторону необхідно зав’язати в хвіст, щоб волосся не заважали робити роботу на іншій стороні.
  • Зволожите гребінець і розчешіть волосся на другій стороні, щоб з ними було зручно працювати. Потім, починаючи з чубчика, якщо вона з’єднується з іншими волоссям, плетемо косичку. Її можна зробити тугий, щоб зайві пасма не вибивалися. За останнім модним тенденціям, косичка може бути трохи розхлябаної, але для зачіски на 1 вересня краще все ж простежити, щоб вона була симетричною і заплели її акуратно.
  • Ділі розв’язуємо хвіст на другій частині голови і проробляємо ту ж роботу. Важливо, щоб косичка йшла симетрично тієї, яку ви заплели на другій половині голови.
  • Як тільки обидві кіски були заплетені, рекомендується спочатку зав’язати їх гумками-невидимками або просто який-небудь тонкої стрічкою, а потім вже зав’язувати на них банти. Найкраще своїми руками зав’язати хвіст вище, щоб бантики не висіли ззаду, а міцно трималися і було добре видно.

Зачіска для першокласниці з косами

Зачіску з косами на 1 вересня для дівчаток 1-го класу можна зробити на довге волосся. Якщо у дівчинки волосся трохи нижче плечей, то ви зможете швидко зробити таку зачіску своїми руками, причому протягом півгодини.

Косички навиворіт — дуже проста і нереально красива зачіска!

Бантик з волосся — новий тренд

Якщо ви точно хочете, щоб ваша дочка вразила всіх в школі, то спробуйте зробити їй бант з її волосся. Однак варто зазначити, що для такої зачіски необхідне досить довге волосся. Можна спробувати зробити таку зачыску на волосся середньої довжини, тільки від цього може постраждати розмір самого бантика на голові дівчинки.

You May Also Like

Leave a Reply