SEARCH

Плюси і мінуси ботокса для лиця після 40 років

Плюси і мінуси ботокса для лиця після 40 років

Ботокс в останні роки став цілком звичайним засобом для багатьох жінок після 40, які хочуть підтримати красу обличчя. Цей препарат має сильно виражений естетичний вплив і дуже зручний в застосуванні. Розберемо наслідки і ефективність цього засобу, а також вивчимо відгуки про нього.

Для чього робляьт ботокс

Після 40 років більшість жінок бачить значні вікові зміни: зморшки, які вже не діваються, навіть якщо виспатися, набряки і нерівності шкіри. На жаль, з віком жоден крем або салонні процедури не зможуть прибрати такі зміни.

З кожним прожитим днем ​​дами пригнічено розглядають себе в дзеркалі, розуміючи, що молодість пішла назавжди.

Що ж робити? Допоможе ботокс — медичний препарат на основі інактивованого нейротоксин ботулізму А-типу.

Друга назва ботокса — нейротоксіновий протеїн, який створений в лабораторії на основі мікроорганізму Clostridium botulinum. Ботокс для косметичних цілей вперше з’явився в США і звідти вже його виробництво поширилося на весь світ.

Найвідоміші комерційні препарати:

Самі популярні препарати:

 • Ботокс (США);
 • Ксеомін (Німеччина);
 • Диспорт (Франція);
 • Лантокс (Китай).

Хоча всі ці медпрепарати виготовлені на основі одного і того ж виду мікроорганізмів, склад і концентрація діючих речовин різні, тому дуже відрізняються методи застосування. Але вплив на організм у них в цілому схожий: токсин робить сильний вплив на чутливість нервової системи, викликаючи інтоксикацію тканин в місці введення.

Ботокс, який використовується для лиця, проникає в м’яз і блокує його скорочення, викликаючи параліч на деякий час. Завдяки цьому зникають дрібні зморшки, які псують зовнішність. Звісно, завдяки цьому ви значно молодшаєте.

Одночасно препарат не пригнічує інші функції в клітинах шкіри і м’язів, що не порушує кровообіг, тому він вважається безпечним.

Чи може ботокс попередити зморшки?

ТАК! ботокс може і попередити зморшки — особливо заломи на шкірі від мімічних зморшок, які можуть помітно старить обличчя. Для цього препарат можна починати колоти після 25 років.

При частому застосуванні ботокса одні м’язи знаходяться в розслабленому стані, а інші працюють «за себе і того хлопця», тому дуже важливо вибирати грамотного фахівця, який визначить, куди вводити препарат безпечно, що не викличе поганих наслідків.

Ботокс виводиться з організму з різною швидкістю, тому в середньому більшості потрібні повторні уколи через 9 місяців. Препарат не схильний накопичуватися в тканинах і органах, тому його застосування не завдає шкоди організму.

Якщо ботоксом користуватися безперервно кілька років, то з часом організм звикає, і препарат вже не дає сильно вираженого ефекту.

Показання для застосування ботоксу

Ще до введення препарату слід проконсультуватися з лікарем, щоб зрозуміти, чи дійсно ботокс необхідний, так як це все ж медичний препарат, і для його застосування потрібні спеціальні показання.

Основні показання для введення ботокса в шкіру обличчя:

 • Сумний, похмурий вираз обличчя, коли мімічні зморшки на переніссі занадто помітні;
 • глибокі мімічні зморшки в області чола;
 • брови не мають чіткого контуру і з віком почали опускатися вниз;
 • «Гусячі лапки» навколо очей і «скукожені» повіки;
 • виражені зморшки на щоках, біля носа;
 • зморшки над губами;
 • «друге підборіддя»;
 • десневая посмішка (корекція виконується разом з контурною пластикою);
 • «Венерині кільця» на шиї — сильно видно з віком.

Але сильні вікові зміни навіть ботоксу прибрати не під силу, тому слід з молодих років піклуватися про шкіру, щоб максимально відстрочити її старіння.

Як отримати найбільший ефект від ботоксу?

Жінкам після 40 років слід задуматися про ін’єкції ботокса, якщо є показання. Щоб добитися хорошого результату, необхідно:

 • вибирати досвідченого лікаря, не всі вміють і мають право колоти ботокс;
 • провести дослідження, яке видасть висновок про тип шкіри і кількості необхідних процедур ботокса;
 • початку фахівець має зробити тест — ввести невелику порцію токсину, щоб зрозуміти, як організм реагуватиме, чи можливі алергічні реакції;
 • краще робити процедури тільки у одного фахівця, так як він буде знати особливості особи і не допустить помилок.

Негативні наслідки при неправильному введені ботоксу

Ось що може статись, якщо ви будете робити процедуру самі або звернетесь до некомпетентного спеціаліста:

 • може опуститися повіко, якщо укол зроблений не в те місце;
 • при передозуванні можливий параліч лицьових м’язів;
 • якщо препарат введено в область скул в занадто великій кількості, то можуть опуститися куточки губ.

Слід дуже ретельно, за відгуками і репутації вибирати лікаря, який проведе процедури грамотно. Жінкам старше 40 років необхідно кілька повторних уколів, щоб досягти бажаного ефекту.

Реабілітація після уколів ботоксу

Період реабілітації залежить від віку, введеної дози та індивідуальної реакції організму. Протягом першого дня після введення ботокса клієнтам не рекомендують:

 • значні фізичні навантаження: спорт чи будь-яка активна робота;
 • відвідування сауни або лазні, басейну;
 • приймання антибіотиків.

Після процедури у чутливих до препарату людей можуть виникнути такі явища, як запаморочення, невеликий головний біль, гіпертермія, нудота. Ці неприємні відчуття повинні пройти протягом першого дня. Якщо вони не пройшли або посилилися, краще звернутися до лікаря.

При дотриманні всіх рекомендацій після процедури вже через кілька днів можна побачити ефект — зморшки розгладяться, як за помахом чарівної палички, лице стане набагато молодше. У нормі ботокс діє через 2 тижні, але багато жінок відзначають, що зморшки розгладжуються вже на 5-й день.

А ви робити ботокс чи тільки збираєтесь? Ділітесь в коментарях!

You May Also Like

Leave a Reply